כלים לעבודות נירוסטה

משיטוט מהיר בגוגל ניתן למצוא אותה בכל כך הרבה שמות סבכה , שבכה , סבחה , שבחה , כיסוי לתעלת ניקוז , פס ניקוז למטבח תעשייתי , חצר אנגלית או שימוש תעשייתי כגון מפעלים , אזורים תפעולים וכדומה ( גם החומר משתנה בין סבכה מנירוסטה , סבכה מעץ , סבכה מPVC ועוד).
בשורה התחתונה – הכל מתנקז לאותו הצורך פלוס מינוס.
הסבכה מהווה כיסוי מעל פתח ניקוז ( בין אם תעלת ניקוז או ביוב) אשר אוגרים את מי הגשמים , נוזלים ברצפת המטבח, נוזלים תחת מקררים, בחדרי קירור או מהווים כיסוי לפתח אוורור בקומת מרתף הידוע בכינוי חצר אנגלית ובכך מהווה פיתרון כנגד מפגע בטיחותי עבור עוברי אורח החל מחיות, ילדים ואף רכבים גם הכבדים שבהם כגון משאיות וכדומה.
בחצר אנגלית למשל הסבכה מאפשרת מחד גיסא כיסוי פתח האוורור ללא מניעת סירקולצית האוויר אך מאידך מאפשרת כניסת אור ופיתרון דקורטיבי המאפשר ניראות פחות תעשייתית בשימוש סבכת הנירוסטה.
את הסבכות ניתן להשיג בעובי שונה לצרכים השונים למשל במטבחים תעשייתים, במטבחים המוסדיים, בחדרי קירור וכד’ לרוב ישתמשו בסבכה בעובי של 2-3 מ”מ לעומת במפעלים , חניות וכד’ בהן עוברות על גבי תעלות הניקוז משאיות , מלגזות ומשאות כבדים יותר סביר שישתמשו בסבכות בעובי 3-4 מ”מ ויותר בעלות חיזוק שיצליחו לשאת את המשקל.
כמו כן ניתן לבחור את הסבכה בצורות שונות סבכת רשת , סבכת גריל, סבכת פסים , סבכת רשת אלכסונית וגם סבכת רשת דקורטיבית שלרוב היא תוכר כסבכה לחצר אנגלית יותר מאשר לתעשייה.

ניתן להתאים את המידות , הצורה והעובי לצורך האישי לפי הזמנה.
כלל הסבכות עשויות נירוסטה , במחירים מיוחדים לאנשי נירוסטה פלב”מ.

עגלת הקניות
דילוג לתוכן