שולחן נירוסטה

שולחן נירוסטה

אנחנו בצ’יינה ספיד מספקים מגוון רחב של שולחנות נירוסטה שיתאים לצרכים השונים במגזרים הקיימים במשק.

מה זה אומר?

המגוון הרחב שלנו מציע לך שולחן עם מדף תחתון, משטח עבודה מנירוסטה , שולחן עם מדפים , שולחן קומותיים מנירוסטה לאחסון תחתון , משטח להנחת מכשירים שונים וכד’ מנירוסטה 201 ובתנאי שאין לך צורך בעמידות גבוהה מול מים, תנאי לחות ושינויים של מזג אוויר.          נירוסטה 201 הינה נירוסטה הידועה בעמידות נמוכה יותר מפני אלו ולכן גם המחיר שלה יהיה נמוך מאשר נירוסטה 304 או נירוסטה 316.

אך במקביל אנחנו מספקים לך גם את האפשרות לשולחן + מדף תחתון מנירוסטה 304  המאפשר לך להשתמש בשולחן נירוסטה כמשטח עבודה במטבח הפרטי או במטבח התעשייתי, כשולחן קומותיים להנחת מכשירים חשמליים תעשייתיים או ביתיים ואחסון , כשולחן בגינה על יד המנגל או הגריל, כמשטח עבודהבמפעל, במעבדה או בכל צורך רפואי או תעשייתי שונה.

היתרונות בנירוסטה 304 נדרשים בעיקר בשוק המוסדי והתעשייתי שכן כאמור הנירוסטה אינה מחלידה ובעלת כושר עמידה גבוה בתנאי לחות , מזג אוויר וכדומה. בנוסף המראה האסתטי והנקי שלה מהווה יתרון הן במוסדי / תעשייתי והן בפרטי. המראה המתכתי העדין משתלב בצורה הרמונית עם עיצוב הסביבה האופיינית למטבח ומוצרים חשמליים ובנוסף משתלב מצוין עם עץ וחומרים אחרים. הנירוסטה מאפשרת שילוב בגמישות עיצובית, פרקטיות ומחירה אטרקטיבי. 

שולחן הקומותיים מהווה פיתרון מושלם כמשטח עבודה מנירוסטה בגינה הפרטית, במטבח התעשייתי ,במעבדה או בכל צורך רפואי אחר, בפרט  בשל נקודת הרתיחה הגבוהה מאוד אשר מקנה לנירוסטה עמידות גבוהה בחום .

המדף התחתון מאפשר מקום אחסון וניתן אף להרכיב על גבי שולחן ה- 2 קומות מדפים עליונים נוספים. עמידות הנירוסטה מאפשרת אחסון או הנחה של מכשירים חשמליים כבדים על גבי משטח העבודה התעשייתי או במטבח הפרטי. ניתן לשלב את השולחן עם המדף יחד עם שולחן עם כיור ומדף תחתון מנירוסטה.

בכל מקרה ניתן למצוא אצלינו את מגוון הפתרונות במידות שונות החל מ 90-200 ס”מ וגם עפ”י דרישה בהזמנה אישית.

 

עגלת הקניות
דילוג לתוכן